Olympiáda AHCR 2021

Dne 18.6. se na naší škole uskutečnila školní olympiáda, při které jednotlivé třídy i učitelský sbor bojovaly o olympijský titul.

 

Třídy se utkaly ve sportovních disciplínách - házená, hod do dálky, přetahování lanem, běh s bivakem a běh s dívkou na zádech. Překážková dráha nemohla být bohužel dokončena. Další dovednosti, ve kterých třídy získávaly body, byly tvorba jídla z vylosované země a shrnutí zajímavostí o této zemi na třídní nástěnku. Vše hodnotila odborná komise.

Mohli jsme tedy vidět tradiční schnitzel v podání CR1, švédské masové koule učitelského sboru, brownies od třídy CR3, španělské gaspacho od KC2 či slovenské národní jídlo halušky od třídy HC1. Třída HC2 připravila tradiční chorvatský oříškový dort.

Celý den se nesl ve velmi dobré náladě a všichni účastníci soutěžili tak, aby podali co nejlepší výkony a jejich třída vyhrála. Na prvním místě se nakonec umístila třída CR1, na druhém místě jí následovala třída CR3 a jako třetí skončila třída HC2. Cenu za nejlepší účastnici turnaje převzala Kateřina Šelmátová z KC2 a nejlepším účastníkem turnaje se stal Matyáš Myslík ze třídy HC2.

 

Takto viděla celý den vítězná třída CR1:

"Olympiáda pro nás začala docela zmateně, měli jsme pocit, že nic nestíháme, ale nepřestávali jsme věřit, že vyhrajeme. Všichni drželi pospolu a díky tomu jsme věděli, že to zvládneme. Většinu věcí jsme dodělávali těsně před zahájením. Bylo skvělé pozorovat, jak dobře umíme spolupracovat a tvoříme super kolektiv. Všechny třídy nastoupily za jednotlivé země, zapálil se oheň a mohlo se začít. Disciplíny jsme plnili na maximum a to, že bylo neskutečné horko nám zrovna moc energii nepřidávalo. Při konci jsme všichni už byli unavení a jen doufali, že budeme alespoň třetí. Když učitelé začali vyhlašovat výsledky, moc jsme v umístění nevěřili, ale když se vyhlásilo čtvrté, třetí a druhé místo, věděli jsme, že letošní titul je náš!"

Aktuality a akce školy

Příměstské tábory 2021

Naše studentky a studenti oboru Cestovní ruch-animátor se zúčastnili příměstských táborů konaných na naší škole jako animátoři v rámci své studijní praxe. Příměstské tábory se ...

včera


Závěrečné zkoušky

Na přelomu června a července skládali studenti závěrečných ročníků oboru kuchař-číšník ústní a praktické ...

6. 7. 2021


Zakončení školního roku

Na závěr letošního školního roku se uskutečnily výlety s třídními učiteli a školní výlet do Škodalandu v Plzni. V pondělí 28. června se různé třídy účastnily výletů na ...

1. 7. 2021


Předávání vysvědčení

Dne 30. června se bude předávat studentům vysvědčení. Tento rok byl jak pro studenty, tak pro učitele a zaměstnance školy velmi náročný, proto bychom jim ...

25. 6. 2021


Soutěž pro studenty -…

Naše škola si na prázdniny přichystala soutěž pro studenty s tématem "Léto 2021." Vyfoťte maximálně tři snímky krajiny, kterou jste ...

24. 6. 2021


Olympiáda AHCR 2021

Dne 18.6. se na naší škole uskutečnila školní olympiáda, při které jednotlivé třídy i učitelský sbor bojovaly o ...

21. 6. 2021


Přednáška Nový Zéland

Dnes v 18:00 proběhne online přednáška prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se dozví mnoho zajímavých informací od ...

16. 6. 2021


Druhé kolo přijímacího…

VYHLÁŠENÍ DRUHÉHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 Na základě § 59, § 60 odst. 1 ...

3. 6. 2021


Návrat studentů do školy

Dne 24.5. bylo umožněno studentům středních škole vrátit se k prezenčnímu studiu. Výuka se rozběhla v plném proudu, což byla po téměř roce ...

6. 6. 2021