Aktuality školní jídelny

27. 4. 2021

Od 12.4. 2021 se velmi pomalu vracíme do normálu a zase v naší jídelně vaříme. Zatím máme na jídelníčku chod č. 1. O to vyladěnejší ale je! Opět je možné pro cizí strávníky tak vyzvedávat i odnosovou stravu z "výdejního okénka" a to denně 10:30 - 11:00 a 13:00 - 13:30 Pořídili jsme do školní jídelny nový elektrický kotel, takže vývary táhneme krásně přes noc! Mňam!  Přijďte ochutnat!


1. 3. 2021

Rádi bychom pogratulovali výhercům soutěže o nejlepší recept z Pašíkova masa. Ze všech došlých receptů jsme spolu s kuchaři vybrali následovně: Místo: Tobiáš M. 2B ZŠML Recept: Burger s trhaným vepřovým masem místo: Mikuláš Č. 4B ZŠML Recept: Zapečené brambry s vepřovým masem místo: Natálka T. 2A ZŠML Recept: Polévka s masovými kuličkami Všechny tři recepty zařazujeme v úpravách,...


1. 3. 2021

Vážení strávníci, z důvodu pandemických opatření a přerušení provozu ZŠ a MŠ je naše jídelna od 2.3. - 21.3. UZAVŘENA a to i pro veřejnost. V tomto období nebudeme poskytovat ani možnost odnosu jídla s sebou. Všechny přihlášené strávníky automaticky na avizované období odhlásíme a částka z odhlášených obědů zůstane na kontě strávníků do následujícího období....


1. 2. 2021

V době 8. - 12. února naše školní jídelna připravuje tzv. Ladovské hody. Strávníci se mohou těšit nejen na tradiční české speciality, pocházející ze zabijačky, ale také na zajímavosti k tématu a v neposlední řadě také k malé tématické výstavě, na které se podílela Mateřská škola Malý svět. ...


21. 1. 2021

Rozhodli jsme se obnovit náš certifikát Skutečně zdravá škola Staneme se skutečně zdravou školou? Protože chceme být školou moderní, rozhodli jsme se zapojit, v souladu s touto vizí, do projektu „Skutečně zdravá škola“. Jedná se o projekt, jenž vznikl ve Velké Británii a prosazuje kulturu zdravého stravování. Snaží se, aby školní jídelny nabízely zdravé a chutné pokrmy připravené z čerstvých a...


Aktuality a akce školy

Závěrečné zkoušky

Na přelomu června a července skládali studenti závěrečných ročníků oboru kuchař-číšník ústní a praktické ...

6. 7. 2021


Zakončení školního roku

Na závěr letošního školního roku se uskutečnily výlety s třídními učiteli a školní výlet do Škodalandu v Plzni. V pondělí 28. června se různé třídy účastnily výletů na ...

1. 7. 2021


Předávání vysvědčení

Dne 30. června se bude předávat studentům vysvědčení. Tento rok byl jak pro studenty, tak pro učitele a zaměstnance školy velmi náročný, proto bychom jim ...

25. 6. 2021


Soutěž pro studenty -…

Naše škola si na prázdniny přichystala soutěž pro studenty s tématem "Léto 2021." Vyfoťte maximálně tři snímky krajiny, kterou jste ...

24. 6. 2021


Olympiáda AHCR 2021

Dne 18.6. se na naší škole uskutečnila školní olympiáda, při které jednotlivé třídy i učitelský sbor bojovaly o ...

21. 6. 2021


Přednáška Nový Zéland

Dnes v 18:00 proběhne online přednáška prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se dozví mnoho zajímavých informací od ...

16. 6. 2021


Druhé kolo přijímacího…

VYHLÁŠENÍ DRUHÉHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 Na základě § 59, § 60 odst. 1 ...

3. 6. 2021


Návrat studentů do školy

Dne 24.5. bylo umožněno studentům středních škole vrátit se k prezenčnímu studiu. Výuka se rozběhla v plném proudu, což byla po téměř roce ...

6. 6. 2021


Inzerát na pozici…

Pro start Vaší nové kariéry nás neváhejte kontaktovat tel.: 377 381 141 nebo zašlete živototpis na info@hotelovka-plzen.cz ...

31. 5. 2021